—оветы по уходу за кожаной одеждой и дубленками

LIMAUDUMS
LIME
LENTES
METALISKA FURNITURA
RAVEJSLEDZEJI
ODERES
GUMIJAS
AUDUMI
KAZOK ADA
FURNIURA
SUSUNAS PIEDERUMI
MATERIALI PRIEKS APAVIEM
DIEGI
SINTEPONS VATINS

IZPARDOSANA

ZINAS

PAR MUMS

KONTAKTI

 
Informācija par to kā kopt ādas apģērbus drošvien kādā apmērā jav bija līdz jums tikusi, izskatā kā instrukcijas pie pirkšanāš, no zīmoga un reklāmas, no meistariem kuri praktizē ādas apģērba remontu, pieredze u.t.t. Tā pat tirzniecība un reklāma piedāvā Jums daudz iespēju par kopšanu remontu un tīrīšanu.
Palaižot visas rekomendācijas kā apstrādāt jaunu mantu,vadīt attīrošo ādas kopšanu,paturot tās ārējo izskatu,kas jādara ja āda pārplīsa,Mes iesakām Jums ko labāk nedarīt. Pavadot jaunās mantas piesardzīgu vai ūdens aisargajošo apstrādi vai traipu netīrumu dzēšanu,ar iebkuru palīdzību,skaitot parasto ūdeni. Tā pat nesteidzieties mēģināt krāsot vai tīrīt dzēstos traipus ar krēmu.Iebkuru procedūru pavadiet visspirms uz jebkuras citas detaļas,iekšējā apģērba daļas. Paskataties kā reaģēs materiāls,sliktākajā gadijumā īpaši nekas nebūs pamanāms.Nav reti gadijumi kad mēģinajums attīrīt mazo tauku traipu atved to pie palielināšanās. Nav vērts,dzēst uz gaišās ādas mazos traipus,ar traipu tīrītaju palīdzību,tā kā tas var atstāt vel vairāk redzamu to vietu.Nesteidzieties pirkt kremus ādas apģērbu kopšanai,iespējams tas nederēs jūsu izstrādājumam. Veikalos neatteiks pamēģināt to uz vietas,protams ar nosacijumu ka manta ar jums.
Piemēram,ja uz pudelītes vai flakona rakstīts: Уkopšana gludaj ādaiФ. Atceraties ka ir daudz veida gludās ādas (Nappa, cemuanulun, anulun), ta pat zamšāda un velūrs,(nybyk, nappalan un dauz citas, pārliecinieties kāda veida āda ir jums. Piemēram, ja uz pudelītes vai flakona ir rakstīts:Фgludās ādas kopšanaiФ.
Nemazgājet, sekas var būt nospiedošsas, pilnīgi nederīga un atjaunošanās prombūtne. . Lielākajos gadijumos mitrums spēlē graujošo efektu. Pie visa minētā daudz reiz no klienta dzirdēts par rokas mazgāšanu vai veļas mašīnām (biežāk par zamšādu) un palika apmierināti ar rezultātu. Visspār mēs esam pārliecināti,ka tas ir riskanti,ir vērts mēģināt ja nav ko zaudēt.Viss kas mums ir zināms par šo te. Ja āda vai kažoks ir slapjš no lietus,sniega, nespiežiet to un nežāvēiet pie krāsns u.t.t.viss labāk pakarināt, lai izžūst istabas temperatūrā.
Ja nav cauri slapja tad nav par ko baidīties, paņemiet sausu lupatiņu un notīrat virspusi, ar to pietiks. Ja ādas jaka ir putekļos vai netīra nesteidzieties uz ķīmisko tīrītavu vai pirkt tirītaju. Mitrumizsturīgu ādu,tīriet ar ziepju putām.Nav vērts darīt to pārāk bieži, jo izdzēšās krāsa. 

RUS  LAT  ENG  LIT  EST