!!! Нитки Saba Amann, 1000 метров. Номер 150, 120, 100, 80, 50. Много цветов!!!

 

LIMAUDUMS
LIME
LENTES
METALISKA FURNITURA
RAVEJSLEDZEJI
ODERES
GUMIJAS
AUDUMI
KAZOK ADA
FURNIURA
SUSUNAS PIEDERUMI
MATERIALI PRIEKS APAVIEM
DIEGI
SINTEPONS VATINS

IZPARDOSANA

ZINAS

PAR MUMS

KONTAKTI

ŠŪŠANAS DIEGI. APĢĒRBI

DIEGI IZŠŪŠANAI

DIEGI ĀDAS UN APAVU

TEHNISKIE DIEGI

DIEGI TAMBORĒŠANAI

VASKOTI DIEGI

Kusman Textil uzņēmuma produkts ir Baltijas  tirgū kompānija Amanda. Kā pirmā privātā ražošanas rūpnīcas pavedienu Polijā ražošanā ir uzkrājusi pieredzi un prioritāri krāsošanā šūšanas diegu ražotājiem, pievēršot uzmanību kvalitātei un to atbilstoši ES prasībām sertificēšana. Turklāt augstā ražošanas tehnoloģiskums, kas ļauj ražot konkrēti  esošo plānā preci.

Mūsu piedāvājumā ir pārstāvēta daudz pavedienu, lai ieguldītu likteni: pavedienu šujamie diegi, apģērbu, apavu un ādas galantērija, izšūšanas, adīšanas, kas ļauj arī tehniskie pavedieni.

Dzija no atzītākajiem ražotājiem. Apbrīnojami dziļa krāsu gamma. Izturība praktiski jebkura pavedienu, sākot no ļoti mazas līdz ļoti stipra.

Kusman Textil un Rīgas Ādas piedāvā ne tikai iespēju iegādāties Amanda produkciju, bet arī izmantot to savā ražošanā. Mēs uzsveram gan labus rezultātus šūšanas darbā, gan jums piedāvāto diegu izturību. Šodienas prasīgā pircēja un klienta priekšā varat būt pārliecināti par viņa pozitīvām atsauksmēm par jūsu izstrādājumiem, un cenas, ar kurām aicinām iepazīties zemāk, būs. nostādīs jūs izdevīgā stāvoklī, samazinot materiālu izmaksas, un palielinās jūsu konkurētspēju.

 

oficiālā mājas lapa

RUS LAT ENG LIT EST

 

   

НАВЕРХ

Top.LV