!!! Нитки Saba Amann, 1000 метров. Номер 150, 120, 100, 80, 50. Много цветов!!!

 

LIMAUDUMS
LIME
LENTES
METALISKA FURNITURA
RAVEJSLEDZEJI
ODERES
GUMIJAS
AUDUMI
KAZOK ADA
FURNIURA
SUSUNAS PIEDERUMI
MATERIALI PRIEKS APAVIEM
DIEGI
SINTEPONS VATINS

IZPARDOSANA

ZINAS

PAR MUMS

KONTAKTI

ŠŪŠANAS DIEGI. APĢĒRBI

DIEGI IZŠŪŠANAI

DIEGI ĀDAS UN APAVU

TEHNISKIE DIEGI

DIEGI TAMBORĒŠANAI

Kusman Textil uzņēmuma produkts ir Baltijas  tirgū kompānija Amanda. Kā pirmā privātā ražošanas rūpnīcas pavedienu Polijā ražošanā ir uzkrājusi pieredzi un prioritāri krāsošanā šūšanas diegu ražotājiem, pievēršot uzmanību kvalitātei un to atbilstoši ES prasībām sertificēšana. Turklāt augstā ražošanas tehnoloģiskums, kas ļauj ražot konkrēti  esošo plānā preci.

Mūsu piedāvājumā ir pārstāvēta daudz pavedienu, lai ieguldītu likteni: pavedienu šujamie diegi, apģērbu, apavu un ādas galantērija, izšūšanas, adīšanas, kas ļauj arī tehniskie pavedieni.

Dzija no atzītākajiem ražotājiem. Apbrīnojami dziļa krāsu gamma. Izturība praktiski jebkura pavedienu, sākot no ļoti mazas līdz ļoti stipra.

   Kusman Textil и Rigas Adas не только предлагают Вам приобрести продукцию фирмы Amanda, но и сами применяют ее в собственном производстве. Как приоритет отмечаем 
хорошие результаты при швейных работах, так и выносливость предлагаемых Вам нитей.Перед сегодняшнем требовательном покупателе и клиенте Вы можете быть уверены в его положительных отзывах о Вашей продукции, а цены с которыми мы предлагаем Вам ознакомиться ниже, поставят Вас в выгодное положение снизив затраты на материалы и повысят Вашу конкурентоспособность.
 

 

официальный сайт

RUS LAT ENG LIT EST

 

 
   

НАВЕРХ

Top.LV